Styrelsen

2018

Elsebet Borg, ordförande
elsebet.borg@telia.com

Anita Sörvik, vice ordförande anitasorvik@gmail.com

Anita Sörvik, vice ordförande anitasorvik@gmail.com

sekreterare Annika Lembäck annica@brantevik.st

Annica Lembäck, sekreterare
annica@brantevik.st

kassör Ewa Bruce ewa@tomasbruce.nu

Ewa Bruce, kassör
ewa@tomasbruce.nu

Eva Mathiasson, ledamot

Eva Mathiasson eva@emhantverk.se

Jette Kjaer jettwe@telia.com

Vill du vara med och jobba i styrelsen?

Hör av dig till oss!

Vi har roligt, pratar mycket odling och inspirerar varandra.

Lotta Orvarsson lorvarsson3@gmail.com

Susanna Widlund
susanna@tactica.org

 

 

 

 

 

Kontakta oss med e-post eller skicka ett meddelande via vårt kontaktformulär.

Gilla oss på facebook